Kochać nie jest za późno


sł. Agnieszka i Tomasz Śpiewak
muz. Tomasz Śpiewak
opracowanie muzyczne, miks, mastering: Tomasz Śpiewak
video (DJI Osmo Mobile & Honor 9): Kornel Śpiewak
montaż video: Tomasz Śpiewak

instrumentarium:
Tomek - perkusja, bas, piano, gitara akustyczna, strings, gitara elektryczna.

Data publikacji: sierpień 2018

Kochani, przedstawiamy kolejny nasz utwór, który opowiada o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno. Nie ważne w jakim jesteś wieku. Zapraszamy do wspólnej muzycznej podróży... Jeśli Ci się spodobało nie zapomnij postawić łapki w górę i zasubskrybować naszego kanału.

Tworząc muzykę i tekst kierowaliśmy się nie tylko naszą pasją. Jakiś czas temu zdaliśmy sobie sprawę, że to co przychodzi nam zupełnie naturalnie i lekko to Miłość do siebie. Zauważyliśmy, że to wcale nie jest taką normalnością a wręcz rzadkością, czymś bardzo unikatowym i wyjątkowym.

Po naszych wcześniejszych utworach zaczęły do nas spływać informacje, że to co prezentujemy jest zbyt bajkowe i cukierkowe. Część z Was myśli, że to niemożliwe - być z tą drugą osobą tak blisko. Inni uważają, że chyba nie mamy ani dzieci, ani problemów… hmm no nie wiem, czy znalazłaby się na tym świecie osoba, która nie ma życiowych trosk, wyzwań i trudności. Wszystko zależy jednak od tego jak reagujemy na to co nam się przydarza i w jaki sposób sobie z tym radzimy. Kochani, informujemy, że jesteśmy tak samo normalni jak każdy z Was i tak samo wiele przeżywamy i doświadczamy. Mamy nadzieję, że nasz kolejny utwór zarazi Was miłością i roznieci w serduszkach potężne ognisko... lub przynajmniej wywoła uśmiech na twarzy :) Życzymy miłego słuchania.
Galeria zdjęć