Nie przekreślaj tej miłości


sł. Agnieszka i Tomasz Śpiewak
muz. Tomasz Śpiewak
opracowanie muzyczne, miks, mastering: Tomasz Śpiewak
video (DJI Osmo Mobile & Honor 9, DJI Mavic Air): Kornel Śpiewak
montaż video: Tomasz Śpiewak

Instrumentarium:
Tomek - perkusja, bas, piano, strings, gitara elektryczna

Data publikacji: październik 2018

Piosenka z dedykacją dla wszystkich osób, które doświadczając prawdziwej miłości wciąż uważały, że "to jeszcze nie to" i zniszczyły ją bezpowrotnie. Może czas przemyśleć swoje decyzje aby nie popełnić tego samego błędu w przyszłości... o ile jeszcze w ogóle będzie taka szansa. Może czas zacząć zmianę od siebie i nie odtrącać wszystkiego i wszystkich dookoła. Myślę, że większa ilość słów w przypadku tego kawałka jest zbyteczna.

Serdeczne podziękowania dla Ludmiły Milewskiej - za udostępnienie swojego zamku, w którym kręcony był teledysk - Ackermann Palace - Boutique Hotel: https://www.facebook.com/ackermannpalace. Gorące podziękowania składam również synowi Kornelowi za niepowtarzalne ujęcia.

Kochana Agniesiu, Tobie również składam najwspanialsze podziękowania za pomoc w napisaniu tekstu i codzienną motywację aby iść do przodu. Cieszę się, że Cię odnalazłem w swoim życiu i że biegniemy przez nie razem.

Powstała również druga wersja video tego utworu, której celem było pokazanie, że czasem możemy się zdublować, wyjść z siebie i "harować" za czterech a i tak pozostaniemy niezauważeni. Myślę, że każdy miał w swoim życiu taki epizod.

Link do drugiej wersji: https://www.youtube.com/watch?v=xkzOJXUpGek
Galeria zdjęć