nauczyciel, muzyk, psycholog z zamiłowania, oddany przyjaciel dzieci,
dietetyk i astrolog.

Zobacz więcej

nauczyciel, multiinstrumentalista, aranżer, producent,
reżyser dźwięku, programista, przedsiębiorca.

Zobacz więcej

Szanuj ludzi, ale najbardziej siebie samego.

Kiedy zaakceptujesz i tak naprawdę pokochasz samego siebie, wszystkie swoje wady i zalety, swój wygląd i swój charakter, zrozumiesz, że to Ty jesteś najważniejszy. Informacja o tym, że jakieś 99.9% społeczeństwa nigdy Cię nie zrozumie będzie dla Ciebie logiczna i zrozumiała. Przestaniesz w końcu przejmować się zdaniem innych. Przestaniesz wdawać się w nic nie wnoszące dyskusje. Przestaniesz szukać aprobaty w oczach autorytetów, bo najzwyczajniej w świecie nie będziesz tych autorytetów miał. Przestaniesz się spinać na każde słowo krytyki, bo będziesz miał literalnie w dup.... to, co inni sądzą na Twój temat.

Te wszystkie stwierdzenia, to nie jest brak szacunku do innych – to jest po prostu szacunek do samego siebie. Szacunek do swoich potrzeb, przekonań, swojego zdania, wyglądu, myśli, fantazji, wszystkiego! Jak sam siebie będziesz szanował, uszanujesz też te 99.9% ludzi, którzy Cię nie rozumieją, ale nie pozwolisz im wejść sobie na głowę. Może ich nawet totalnie wywalisz ze swojego życia, bo w większości przypadków warto to zrobić. Bo empatia, umiejętność wejścia w buty drugiego człowieka i otwarcie się na niego to nie jest to samo, co podporządkowanie i poddawanie się różnego rodzaju mniej lub bardziej wysublimowanym manipulacjom.

I tu nie chodzi o to, żeby zawsze wybierać to, co jest dla Ciebie najlepsze, ale o to, żeby zawsze wybierać to, co jest dla Ciebie najlepsze ;)

źródło: www.malvina-pe.pl

Nasza działalność

Szkoła Artystyczna

Studio nagrań

Profilaktyka zdrowia

Wynajem mieszkań

Tworzenie stron

Kursy on-line