W 2020 roku otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w #hot16challenge2 w ramach akcji społecznej. Oto wersja Agnieszki, napisana z uwzględnieniem własnej interpretacji otaczającego świata.

Data publikacji: czerwiec 2020

Zobacz więcej

W 2020 roku otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w #hot16challenge2 w ramach akcji społecznej. Oto wersja Tomka, napisana pod wpływem Pauliny Cholewy, która odwiedziła studio nagrań i zostawiła nominację.

Data publikacji: czerwiec 2020

Zobacz więcej

Przebudzenie z zagubienia, odnalezienie siebie, transformacja...

Ta piosenka mówi o moim często bojkotującym mnie umyśle… a może też o czymś więcej. Opowiada część mojej wieloletniej wewnętrznej rozterki i o lękach przed wyjściem do ludzi i dzieleniem się tym czego życie mnie nauczyło. Jakaś wewnętrzna siła zadziałała i popchnęła mnie w świat, do którego wielokrotnie bałam się wyjść....

Data publikacji: maj 2019

Zobacz więcej

Piosenka z dedykacją dla wszystkich osób, które doświadczając prawdziwej miłości wciąż uważały, że "to jeszcze nie to" i zniszczyły ją bezpowrotnie. Może czas przemyśleć swoje decyzje aby nie popełnić tego samego błędu w przyszłości... o ile jeszcze w ogóle będzie taka szansa. Może czas zacząć zmianę od siebie i nie odtrącać wszystkiego i wszystkich dookoła. Myślę, że większa ilość słów w przypadku tego kawałka jest zbyteczna.

Data publikacji: październik 2018

Zobacz więcej

Na miłość nigdy nie jest za późno... i nie ważne w jakim jesteś wieku.

Tworząc muzykę i tekst kierowaliśmy się nie tylko naszą pasją. Jakiś czas temu zdaliśmy sobie sprawę, że to co przychodzi nam zupełnie naturalnie i lekko to Miłość do siebie. Zauważyliśmy, że to wcale nie jest taką normalnością a wręcz rzadkością, czymś bardzo unikatowym i wyjątkowym.

Data publikacji: sierpień 2018

Zobacz więcej

Cały utwór opowiada o mojej miłości do Tomasza. Kochanie dziękuję Ci za cierpliwość i wiarę we mnie. Ty najlepiej wiesz, że wiele z tego co robię nie ujawniam światu. I dzięki Tobie i tylko dla Ciebie jestem w stanie to zmienić. Często słyszę o naszej miłości, że jest za bardzo cukierkowa... tak właśnie jest! Chcę pokazywać, że to coś ogromnego, prawdziwego i możliwego. Ta miłość to moje życie. Ona przywróciła mi wiarę i nadzieję.

Data publikacji: lipiec 2018

Zobacz więcej

Piosenka opowiadająca o naszej wspólnej przygodzie - życiu :)

Jest to nasza pierwsza, wspólna piosenka. Na teledysku jesteśmy My, nasza pasja, nasza muzyka, nasz śpiew, nasz tekst, nasza aranżacja, nasze wygłupy i nasza zwyczajna radość z życia. Tak oto powstało to pełne miłości nagranie.

Data publikacji: maj 2018

Zobacz więcej

W 2011 roku otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w międzynarodowym zlocie młodych artystów (w ramach XV-lecia międzynarodowej firmy Vision International People Group), który odbył się w Moskwie na stadionie olimpijskim. Piosenka pt. „Nowy dzień” została napisana specjalnie na tę okazję.

Data pierwszej publikacji: grudzień 2011
Wznowienie: lipiec 2019

Zobacz więcej