Zagubiona


sł. Agnieszka i Tomasz Śpiewak
muz. Tomasz Śpiewak
opracowanie muzyczne, miks, mastering: Tomasz Śpiewak
video: DJI Osmo Mobile & Honor 9, DJI Mavic Air

instrumentarium:
Tomek - perkusja, bas, strings, gitara elektryczna
Aga - harfa, gitara elektryczna

Data publikacji: maj 2019

Piosenka "Zagubiona" powstała 27 lipca 2018 w trakcie historycznego najdłuższego zaćmienia Księżyca w XXI wieku. Co ciekawe zarówno tekst jak i muzyka powstawały jednocześnie. Siedzieliśmy na łonie natury. Ja bujając się na huśtawce z długopisem i notesem a Tomek przy takim małym elektrycznym przenośnym pianinku. Tego dnia coś działo się w przestrzeni. Słowa same się układały a muzyka płynęła pod palcami. Pierwotnie był to wiersz, który kilka chwil później z pomocą Tomka stał się piosenką.

Ta piosenka mówi o moim często bojkotującym mnie umyśle… a może też o czymś więcej. Opowiada część mojej wieloletniej wewnętrznej rozterki i o lękach przed wyjściem do ludzi i dzieleniem się tym czego życie mnie nauczyło. Jakaś wewnętrzna siła zadziałała i popchnęła mnie w świat, do którego wielokrotnie bałam się wyjść. To gdzie jestem teraz i co udało mi się osiągnąć zawdzięczam mojemu ogromnemu uporowi, ciągłej nauce, rozwojowi i wychodzeniu poza strefę komfortu. Gdyby nie to, dziś moje życie mogło by być bardzo smutne.

Uwierzcie, dzielenie się tym wymaga odwagi i dziękuję za nią. Dziękuję, że Tomasz mnie odnalazł i dał mi przestrzeń, dał wolność i zaufanie. To dodało mi skrzydła. Dziękuję wszystkim tym, dzięki którym jestem tu gdzie jestem.
Galeria zdjęć