Zabiorę Cię


sł. Miłosz Wojciechowski
muz. Tomasz Śpiewak
opracowanie muzyczne, miks, mastering: Tomasz Śpiewak
video: DJI Osmo Mobile & Honor 9, DJI Mavic Air

Instrumentarium:
Tomek - perkusja, bas, piano, strings, gitara akust. 12-struna, gitara elektryczna
Aga - gitara akustyczna

Data publikacji: lipiec 2018

Piosenka, która powstawała w magicznych okolicznościach. Do tego trwało to kilka lat. Sama realizacja nagrania, nie mówiąc już o teledysku też nie jest przypadkowa. Wszystko co jest związane z tym utworem ma swoisty głębszy wymiar. Z "góry" spłynęła decyzja by opublikować i udostępnić ją właśnie dziś. Dlaczego? Dla tych co nie wiedzą dziś jest niezwykła pełnia księżyca z całkowitym zaćmieniem. Kolejne takie zjawisko będzie miało miejsce dopiero w 2123 roku i właśnie dlatego ten dzień jest tak wyjątkowy. Nasz związek również jest magiczny i wyjątkowy.

Cały utwór opowiada o mojej miłości do Tomasza. Kochanie dziękuję Ci za cierpliwość i wiarę we mnie. Ty najlepiej wiesz, że wiele z tego co robię nie ujawniam światu. I dzięki Tobie i tylko dla Ciebie jestem w stanie to zmienić. Często słyszę o naszej miłości, że jest za bardzo cukierkowa... tak właśnie jest! Chcę pokazywać, że to coś ogromnego, prawdziwego i możliwego. Ta miłość to moje życie. Ona przywróciła mi wiarę i nadzieję.

Składam ogromne podziękowania dla Miłosza Wojciechowskiego. Tekst jest idealny, wrażliwy, ciepły i prawdziwy. Pewnie kiedyś opowiemy jak to się stało, że właśnie taki powstał. Dziękuję za Twój dar i ogromną wrażliwość. Jestem wdzięczna losowi za wszystkich, którzy stanęli na mojej drodze i tak wiele mnie nauczyli. W tym momencie najbardziej pragnę podziękować jeszcze raz mojej drugiej połówce Tomaszowi Śpiewak, synowi Kornelowi za pomoc, za zrozumienie, za zaangażowanie, za wyrozumiałość, za wrażliwość, za miłość, wspólny rozwój i za piękne ujęcia podczas nagrań do teledysku. Podziękowania dla Iwony Górewicz i Pauliny Lemańskiej oraz dla Krzysztofa Machowskiego za prowadzenie mojego głosu i wydobycie go na powierzchnię. Dziękuję za cenne wskazówki i rady i wspólne lekcje :) Dziękuję za Waszą dobroć i otwarte serca. Jestem przepełniona wdzięcznością za warsztat z Olgą Szwajgier, dzięki któremu odkryłam wewnętrzne, głębokie połączenie z moim głosem.

W trakcie nagrań odbyła się również sesja zdjęciowa. Marzenko Maćkowiak-Pluta - ogromne dziękuję dla Ciebie i Twojego męża Krzysztofa. Jesteście wyjątkową i kochającą się parą. Zdjęcia ukażą się już niebawem a ja już teraz z całego serca polecam Marzenę, która jest mega profesjonalistką. To bardzo wrażliwa, piękna i zdolna kobieta, która wydobywa to co najpiękniejsze robiąc to co kocha. Dziękuję wszystkim tym co mnie wspierają i zachęcają do rozwoju. Dziękuję za każde dobre słowo i miłość. Cudownie otaczać się tak wyjątkowymi ludźmi. Namaste.
Galeria zdjęć